תנאי שימוש

אבטחה ופרטיות

אנו משתמשים במידע שנאסף תוך כדי רישום באתר כדי להגן ולאבטח את הפרטיות והסודיות של נתוני לקוחותינו. אנו משתמשים במערכת הצפנה כדי להגן על מידע זה משימוש לרעה או כניסה בלתי חוקית. אנחנו לא שומרים נתוני כרטיס אשראי . כל תהליכי הסליקה מאובטחים ע”י פרוטוקול SSL.


איסוף מידע

כל הפרטים של המשתמשים אף פעם לא נמסרים לצד שלישי כלשהו ללא הסכמת המשתמשים שלנו. כל המידע ישמש אך ורק כדי לשלוח הצעות עסקיות ומידע משלנו. אנו עוקבים אחר האתר שלנו על ידי גוגל האנליטית. מידע זה עוזר לנו לאבחן כל בעיה במערכת המסחר. אנו עושים את מיטב יכולותינו כדי לשמור על ביטחונו של הלקוח שלנו. סיסמת המשתמש יכולה להשתנות רק על ידי המשתמש ולא על ידי העובדים שלנו. תוצאת הבקשה לשנות או לשחזר את הסיסמה ישלחו לכתובת הדוא”ל של הלקוח בלבד. במערכת מסחר אלקטרוני “אתר10″ המידע שלך לעולם לא תועבר לצד שלישי , אלא אם לאותו צד שלישי יש אישור מהלקוח להשתמש בנתונים.

הסיבה האחרת היא אם אנחנו נדרשים על פי החוק להגיש או לתת נתונים על המשתמשים שלנו.”אתר10″ הוא הבעל היחיד של מידע שנאסף באתר זה. אנו לא נמכור, לא נשתף או נשכיר את המידע הזאת לאחרים בדרכים השונות ממה שכתוב בהצהרה זו. אנו משתמשים ב”עוגיות” כדי לאסוף מידע ונתונים עבור לקוחותינו לשיפור הצעות וייעול עבודה מול הלקוחות.


מדיניות נגד דואר זבל (ספאם)

אנחנו שולחים דוא”ל למשתמשים הרשומים במערכת בלבד. כל משתמש יכול להסיר את עצמו ממערכת הדיוור שלנו. אם יש בעיה כלשהיא הנמען יכול לשלוח דוא”ל ויטופל באופן מיידי.


מדניות החברה

החברה רשאית להפסיק את פעילותה עם הודעה מקדימה עשרה ימים לפני הסגירת פעילות. כמו כן החברה לא אחראית על כל התכנים שהוכנסו ע”י לקוחותיה למערכות שלהן.